Кіноафіша на 25 вересня

Велика зала: 10:00 18:00 

В прокаті: з 21 вересня

Формат: 2D

Тривалість: 1:43

Жанр: бойовик

Виробництво: 2023, США

Режисер: Скотт Во

Актори: Джейсон Стейтем, Фіфті Сент, Меган Фокс, Сільвестр Сталлоне, Енді Гарсіа, Дольф Лундгрен, Тоні Джа, Іко Ювайс, Ренді Кутюр, Джейкоб Скіпіо

Максимально озброєні і з навичками найвищого рівня. «Нестримні» – остання лінія оборони світу. Це команда, яку кличуть, коли інших варіантів уже немає. А нові члени групи, котрі мають власний стиль і тактику, нададуть вислову «свіжа кров» абсолютно нового значення. 

*адаптовано для людей із проблемами слуху та людей із проблемами зору


Велика зала: 12:00 15:55 

В прокаті: з 14 вересня

Формат: 2D

Тривалість: 1:44

Жанр: детектив, драма, жахи, кримінал, трилер

Виробництво: 2023, США

Режисер: Кеннет Брана

Актори: Кеннет Брана, Келлі Райллі, Джеймі Дорнан, Мішель Йєо, Эмма Лейрд, Тіна Фей, Камілль Коттен, Кайл Аллен, Ріккардо Скамарчіо, Амир Эль-Марси

Фільм «Привиди у Венеції» оповідає жахливу історію, героєм якої стає знаменитий детектив Еркюль Пуаро. Події стрічки розгортаються у моторошній повоєнній Венеції напередодні Дня всіх святих. Пуаро саме вийшов на пенсію і живе наодинці в найгламурнішому місті світу. Одного разу він неохоче відвідує спіритичний сеанс у занедбаному палаццо з привидами. Та коли одного з гостей вбивають, детектив змушений зануритися у зловісний світ тіней і таємниць.


Велика зала: 14:00 

В прокаті: з 14 вересня

Формат: 2D

Тривалість: 1:49

Жанр: мелодрама

Виробництво: 2023, США

Режисер: Кастиль Лэндон

Актори: Гіро Файнс-Тіффін, Луїза Ломбарт, Джозефіна Ленґфорд, Стівен Мойєр, Мими Кин, Бенжамин Масколо, Виктория Пейдж Уоткинс, Кора Кирк, Роза Эскода, Джессика Веббер

Складний характер Хардіна та емоційність Тесси не раз ускладнювали їм життя. Перепони, які стали між ними цього разу, здаються для Тесси нездоланними. Вона досі ображена на Хардіна за те, у який спосіб він оприлюднив подробиці їхніх взаємин. Однак Хардін як ніколи ясно усвідомлює своє бажання бути разом. Аби ще раз спробувати примиритися він вирушає до Лісабону, де саме перебуває Тесса.

*адаптовано для людей із проблемами слуху та людей із проблемами зору


Велика зала: 20:00 

В прокаті: з 7 вересня

Формат: 2D

Тривалість: 110

Жанр: детектив, жахи, трилер

Виробництво: 2023, США

Режисер: Майкл Чавес

Актори: Сторм Рейд, Таісса Фарміга, Анна Попплвелл, Бонні Ааронс, Katelyn Rose Downey

1956 рік, Франція. Убито священика. Зло поширюється. Сиквел всесвітньо відомого хіта «Монахиня» розповідає продовження історії сестри Ірен, коли вона знову стикається віч-на-віч з Валак, демонічною черницею.


Мала зала: 18:30 

В прокаті: з 21 вересня

Формат: 2D

Тривалість: 1:13

Жанр: документальний

Виробництво: 2022, Україна

Режисер: Корній Грицюк

Kharkiv MeetDocs Eastern Ukrainian Film Festival (KMD EUFF)

Світова та українська прем’єри фільму

Фільм-закриття фестивалю

Документальний фільм-розслідування «Євродонбас» націлений розвінчати радянські міфи і розказати, що понад 100 років тому Донбас був невіддільною складовою європейської економіки.

The investigative documentary "Eurodonbas" aims to debunk Soviet myths and tell that more than 100 years ago, Donbas was an integral part of the European economy.


Мала зала: 14:10 

В прокаті: з 21 вересня

Формат: 2D

Тривалість: 1:36

Жанр: комедія

Виробництво: 2022, Велика Британія, США

Режисер: Дин Крэйг

Актори: Тоні Коллетт, Анна Феріс, Девід Духовни, Розмарі ДеУітт, Кетлін Тернер, Рон Лівінгстон, Кейла Монтерросо Мейя, Дэнни Винсон, Гичи Гамба, Патріція Френч

Дізнавшись, що їх дуже багата і дуже безглузда тітка прихворіла, сестри Мейсі і Саванна вирушає в її заміський маєток, сподіваючись отримати спадщину. Там вони виявляють, що в особняк налетіли й інші родичі. Щоб отримати бажані гроші, сестрам доведеться завоювати довіру тітки і дискредитувати рідню.


Мала зала: 10:05 

В прокаті: з 7 вересня

Формат: 2D

Тривалість: 1:40

Жанр: драма

Виробництво: 2022, Україна, Німеччина

Режисер: Марися Нікітюк («Коли падають дерева»)

У ролях: Ксенія Хижняк, Максим Панченко («Червоний. Без лінії фронту»), Олексій Тритенко («Я працюю на цвинтарі», «Крути 1918»), Ігор Колтовський («Погані дороги», «Червоний»)

Ніна Сокіл — сильна особистість, красива та успішна телеведуча. В її житті є все, про що тільки можна мріяти: любов, кар’єра, прихильники. 
В одну мить фатальна новина руйнує все, до чого зірка так довго йшла. Саме ця перешкода змусить її зрозуміти, хто вона насправді, і що є найважливішим у житті.

Фільм адаптований для людей із проблемами зору та людей із проблемами слуху.


Мала зала: 16:30 

В прокаті: з 31 серпня

Формат: 2D

Тривалість: 1:35

Жанр: документальний

Виробництво: 2023, Україна

Фільм демонструється мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Фільм про осаду Маріуполя у 2022 році. Коли починається російське вторгнення, команда українських журналістів, що опинилася в пастці в обложеному Маріуполі, намагається продовжити свою роботу, документуючи жорстокості війни.