Конкурс відеороликів «VERTICAL» в рамках Запорізького Міжнародного кінофестивалю ZIFF.

Якщо Ви творча та креативна особистість, у Вас є своя думка з приводу сучасного суспільства і його майбутнього, то запрошуємо саме Вас взяти участь в конкурсі відеороликів «VERTICAL» в рамках Запорізького кінофестивалю ZIFF

Знайдіть натхнення, придумайте свою історію, зробіть дослідження, зберіть команду, візьміть камеру і створіть короткий відеоролик.

Мета конкурсу - дати можливість проявити себе, заявити про себе. Кожна талановита людина може побачити цікаве і незвичайне навіть у повсякденному житті. Ваше завдання - показати глядачеві те, що інші, можливо, не помітили або просто не звернули уваги. Наше завдання - розповісти про Вас, талановитих і молодих!

Використовуйте свою уяву і творчі здібності - малюйте, грайте, робіть презентації, будуйте, печіть, малюйте, грайте, співайте, виступайте з промовами, в загальному, - робіть все, що могло б проілюструвати вашу важливу ідею і зніміть це на відео. Використовуйте гумор або будьте серйозними. Вам не потрібно ніяке спеціальне обладнання, досить і камери на телефоні. Ніяких обмежень з приводу формату відео, стилю або його наповнення.

Відсутність професійного досвіду або освіти у сфері кіноіндустрії - не перешкода! Якщо ти хочеш поділитися своїм баченням, то відправляй нам свою відео роботу!

Конкурс «VERTICAL» запрошує Вас поекспериментувати і подивитися на життя іншими очима. Конкурсантам необхідно зробити короткий відеоролик (не більше 5 хвилин) про те, як ви хочете змінити своє життя. Експериментуйте, цей досвід Ви не зможете забути!

Участь в конкурсі є безкоштовною. Приймаються художні, документальні та анімаційні роботи.

Кожного року за кілька місяців до старту прийому відео робіт ми робимо пости на наших сторінках у соціальних мережах. Підписуйтесь на них та слідкуйте за інформацією про конкурс та дізнайтеся як прийняти у ньому участь!

Этот текст и картинки в раздел новости + еще добавить на страничку Освітній кінокурс VERTICAL
 

Це був неймовірний день! Освітній кінокурс VERTICAL стартував!

Сьогодні, 16 серпня, ми розпочали цей шлях - серію кіно майстер-класів для підлітків з дуже крутими спікерами. Перший майстер-клас був присвячений, мабуть, основній темі  кіно та теле виробництва - режисурі! Велике дякуємо за досвід, знання та натхнення викладачу курсу - режисеру Євгенії Мельник Евгения Мельник! До зустрічі завтра!

У освітнього кіно курсу VERTICAL з'явилася своя сторінка у Фейсбуці 

Лише свіжі новини, розклад, інформація про викладачів, фото та відео матеріали! 

Долучайтеся до нас та запрошуйте друзів!

А ось і посилання - https://www.facebook.com/verticalzp

Чекаємо на Вас!

https://www.facebook.com/groups/267433823858576/

https://www.facebook.com/dovgenko.kino.zp

 

Хто все знає про процес зйомок на телебаченні? Про координацію зйомок, про роботу в команді, про роботу з ведучими та акторами, про успішне просування проектів? Звісно спікер кінокурсу VERTICAL - Зоя Карпова, головний режисер одного з провідних телеканалів міста. Від сьогодні слухачі кінокурсу знають як працює телевезійна кухня, які особливості зйомок саме телесюжетів. Дякуємо за досвід та цікавий майстер-клас Зої Олександрівні! До зустрічі вже на новому майстер-класі)

 

Кінокурс VERTICAL у розпалі! Сьогодні говорили про створення медіа продукту та про основи тележурналістики, разом зі спікером Вікторією Самойленко!

Обмірковували нові ідеї, визначали свою аудиторію, аналізували, а найголовніше - знімали, знімали і ще раз знімали!

Дякуємо Вікторії за крутий досвід, за секрети професії і, звісно ж, за натхнення, результати та інтерв'ю.

 

Як же це круто побачити та відчути всю кухню телеканалу з середини!

Сьогодні, 20 серпня, слухачі кінокурсу VERTICAL відвідали практикум-інтенсив з відеовиробництва на Запорізькому телеканалі ALEX.UA 

Маса вражень, нових знань, захоплень та цікавинок! Це був захват! Ми зробили мільйон фото та відео, але навіть така кількість не передасть скількі цікавої та корисної інформації було почуто та вібрано, наскільки було цікаво та продуктивно!

Дуууууже, ну дуже дякуємо телеканалу ALEX.UA, а насамперед Зої Олександрівні Карповій (головному режисеру телеканалу) за такий неймовірний день!

 

Ще один крутий день кінокурсу VERTICAL - продовження майстер-класу Євгенії Мельник з режисури кіно!!!
На цьому майстер-класі була цілковита практика. Наші хлопці і дівчата презентували своє домашнє завдання - невеличкий документальний ролик, і разом зі спікером розбирали классні та помилкові моменти. Дякуємо Євгенії за цей досвід, а нашим учням за старанність та цілеспрямованість! Ви - найкращі!
 
 
 
А дивіться, що у нас є!!! Ролик "Як це було"
Коротеньке, але таке цікаве відео про неймовірні 2 дня з режисером Євгенією Мельник!
 
 
 

Наш тиждень почався з дуже цікавого та корисного майстер-класу – ВідеоСторіТеллінг! Чули про таке?) Учасники кінокурсу VERTICAL дізналися як знімати круті відеоролики, самопрезентації, як надихатися на таку творчу роботу, як втілювати свої ідеї у життя за допомогою лише камери смартфону!

Дякуємо крутезному спікеру Світлані Тарсовій за знання, легку та цікаву подачу!

 

Сьогодні у День Незалежності України наші хлопці та дівчата продовжували отримувати знання та відповіді на свої питання! А допомагала їм у цьому неймовірний спікер - продюсер, режисер Ольга Гібелінда!

Вихованці освітнього кінокурсу VERTICAL спілкувалися на, мабуть, найцікавішу для підлітків тему - Телеформати. Реаліті-шоу. Серіали) Дізналися які скіли допомагають працювати у медіа-сфері та кіновиробництві, як почати, як розвинути свою ідею і реалізувати її. Дякуємо Ользі за цей день, за крутий досвід!

 

Як втілити свій проєкт у життя? Це нагальне питання для творчих особистостей з купою ідей та енергії! Саме на це важливе питання наші хлопці та дівчата отримали відповідь від спікера Ольги Гібелінди. Тема дня - Продюсування ігрового і документального фільму. Розібрали виробництво від А до Я, шлях фільму до глядача. Дякуємо Ользі за натхнення!

 

На кінокурсі сьогодні лише огонь!

Спікер – огонь! Учні – огонь! Настрій – огонь! А все чому? Тому що курс Станіслава Шкляренка з акторської майстерності нікого не залишить байдужим. Сьогодні хлопці та дівчата відточували свої акторські навички, робили ціваві та корисні вправи та просто насолоджувалися життям у класній компанії 

Дякуємо Станіславу Станислав Шкляренко за цей неймовірний день та досвід!

 

Ми впевнені, що операторська майстерність - одна з найголовніших умов створення дійсно класного фільму, ролику, тізеру, реклами. Вихованці освітнього кінокурсу VERTICAL теперь знають про це на практиці. Як вибирати об'єкт зйомки, які основи композиції кадру, як вибирати план, ракурс, точку зйомки, як працювати зі світлом і ще багато чого - все це було на майстер-класі крутого Едуарда Тимошенка!
Дякуємо, Едуарде, за знання, досвід, цікаві фішки професії!
 
 

Час летить неймовірно швидко! На жаль, цьогорічний освітній кінокурс VERTICAL вже завершено. Це були прекрасні 10 днів, наповнених цікавим досвідом наших спікерів, їх натхненням, розумінням, гумором

Учні кінокурсу протягом майже 2-х тижнів осягли базові принципи різних (а головне ключових) кіно та теле професій та відвідали майстер-класи з режисури кіно, режесури медіа зйомок, створення медіа продукту та тележурналістики, ВідеоСторіТеллінгу, продюсування ігрового та документального кіно, акторської майстерності, операторської майстерності.

Велика подяка нашим спікерам - Євгенії Мельник, Ользі Гібелінді, Зої Карповій, Світлані Тарасовій, Станіславу Шкляренку, Вікторії Самойленко, Едуарду Тимошенку!!! 

Наші любі хлопці та дівчата, наші учні! Дякуємо за те, що ви були з нами! Бажаємо Вам натхнення, творчої енергії та реалізації ваших ідей і мрій! Ви круті!! 

Зустрінемось наступного року!

 

 

Сюжет телеканалу TV-5 про освітній кінокурс VERTICAL 2021

 

Переможець  2018
Переможець  2019
Переможець  2020
 
Архів:
VERTICAL 2018
VERTICAL 2019
VERTICAL 2020

Скоро в кінотеатрі

Вонка

Графік прокату

З 6 грудня 2023