УВАГА!

Щодо відвідування кінопоказів! Згідно із чинними нормами Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020р. №1236, доступ глядачів на масові заходи можливий за наявності одного з наступних документів:

  • Негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експерес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до відвідування кінотеатру.
  • Документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях.
  • Сертифікат про одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

ПЕРЕВІРКА COVID СЕРТИФІКАТІВ БУДЕ ВІДБУВАТИСЯ ШЛЯХОМ ЗЧИТУВАННЯ QR-КОДУ У ДОДАТКУ «ДІЯ»! БЕЗ ЗЧИТУВАННЯ COVID-СЕРТИФІКАТІВ СЕРТИФІКАТ НЕ ВВАЖАЄТЬСЯ НАДАНИМ ТА ПЕРЕВІРЕНИМ!

Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік!

ДО ЗУСТРІЧІ У КІНОТЕАТРІ. ПРИЄМНИХ ПЕРЕГЛЯДІВ!